Akcesoria BHP Jest 17 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
 • Marka Taurex to polska firma zajmująca się produkcją odzieży oraz akcesoriów BHP. Kamizelka odblaskowa tej marki to przede wszystkim wysoki komfort, możliwość podpięcia wielu różnych narzędzi ale także możliwość podpięcia dodatkowej warstwy polaru pod spód - na zimniejsze miesiące.

 • Wygodne nakolanniki BHP firmy Outsiderz to propozycja dla osób, które często wykonujące pracę w pozycji klęczącej lub zmieniają ją w zależności od potrzeb. Twardy stop i solidne wykończenie to najważniejsze atuty tego produkty.

 • Wygodne okulary do pracy na magazynie. Są komfortowe w noszeniu, nie uciskają skroni, można nosić je wygodnie przez cały dzień. Żółty kolor szkieł i opraw zapobiega szkodliwe działaniu promieni słonecznych oraz mocnego oświetlenia magazynowego na oczy pracownika. Okulary czeskiej marki Autonoma to solidne wykończenie i kilka rozmiarów.

 • Okulary ochronne Autonoma to propozycja dla osób zawodowo zajmujących się szlifowaniem, montowaniem, rozcinaniem czy pracą z opiłkami i wiórami. Autonoma gwarantuje wysoki komfort noszenia oraz stuprocentowe zabezpieczenie przez groźnymi dla wzroku opiłkami czy wiórami.

 • Terakotte zawsze oferował najwyższą jakość materiałów. Tak też jest i w tym przypadku. Wysoki standard wykończenia oraz wysokiej klasy szycie zapewniają wiele miesięcy komfortowej pracy. Rękawice materiałowe Terakotte BHP4 są przystosowane do pracy fizycznej, często w trudnych warunkach. Często ściąganie i zakładanie nie wpływa na utratę elastyczności czy...

 • Rękawice ochronne marki Terakotte to doskonałe zabezpieczenie w pracy w szkodliwych warunkach - np. w zakładach z wykorzystaniem lakieru, substancji żrących, toksyn czy różnego rodzaju innych substancji, które mogą zagrozić skórze. Rękawice wykonane są z materiałów lekko rozciągliwych, dzięki czemu pracuje się w nich wygodnie, a także łatwo je zdejmuje....

 • Polska marka Taurex prezentuje swój nowy produkt - rękawice robocze. Charakteryzuje je bardzo wysoka wytrzymałość, elastyczność, oraz możliwość pracy w zróżnicowanych warunkach. Są świetnie przystosowane do częstego trzymania przedmiotów. Zapobiegają dostosowaniu się na skórę dłoni szkodliwych substancji. Są zupełnie nieprzemakalne i bezpieczne.

 • Markowe rękawice GD98 to produkt dla osób poszukujących najlepszych rozwiązań. Ich wytrzymałość pokonuje konkurencyjne produkty, dzięki bardzo mocnym szwom, grubemu materiałowi oraz wspaniałemu komfortowi noszenia, każda wykonywana fizycznie praca staje się o wiele prostsza i wymagająca mniejszego użycia siły.

 • Firma SteelPro już od lat dostarcza wysokiej jakości produkty BHP na polski rynek. Model Audio55 to najwyższy poziom zaawansowania. Skutecznie tłumią dźwięki otoczenia, zapobiegają utracie słuchu w przypadku przebywania w bardzo głośnych pomieszczeniach, np. w pobliżu maszyn. Posiadają wygodną regulację i moc uścisku głowy. Nauszniki Audio55 otaczają całą...

 • Delta plus to renomowany producent odzieży roboczej oraz wyposażenia ochronnego. Produkty tej firmy cenione są za niesamowitą wytrzymałość nawet w najcięższych warunkach. Okulary ochronne BB-Com to innowacyjne rozwiązanie dla ochrony oczu, ponieważ posiadają one dobrze rozwinięty system komunikacji.

 • Praca na wysokościach bywa niebezpieczna, więc zakup tych szelek będzie najrozsądniejszym rozwiązaniem. HAR12GIL to szelki bezpieczeństwa połączone z kamizelką ostrzegawczą. Dlaczego właśnie ten produkt? Kup produkt: http://www.bhp-gabi.pl/k34,ochrona-przed-upadkiem-szelki-bezpieczenstwa.html

 • Forestier 2 to hełm typu leśnik przeznaczony do pracy w różnorodnych warunkach. Produkt zapewnia kompleksową ochronę głowy, twarzy oraz słuchu. Jest to jeden z niewielu produktów na naszym rynku, który łączy w sobie aż tyle elementów. Hełm z wysokiej gęstości polipropylenu gwarantuje ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i promieniowaniem UV.

Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów